Hvem er VTX Scandinavia...

VTX Scandinavia er en seriøst arbejdende virksomhed, med 25 års erfaring fra branchen. Vi har administration og eget lager i Brøndby, Storkøbenhavn. Vores organisation er din sikkerhed for kvalitet, service og lynhurtige leverancer.

Salg      
Salgsdirektør James Richard 53 63 41 19 james@vtx.dk
Account Manager Greg Calder 20 34 75 28 greg@vtx.dk
       
Salgssupport      
Supporter Gail Calder 43 46 00 01 gail@vtx.dk
Supporter Ralph Webb 43 46 00 00 ralph@vtx.dk
       
Økonomi      
Økonomichef Jens Hørup 43 46 00 00 jens@vtx.dk
       
Ekspedition      
Lagerchef Johnny Hansen 43 46 00 00 johnny@vtx.dk
       
Kontakt os nu..
Copyright ® 2011 VTX Scandinavia | Hesselager 15 | DK-2605 Brøndby | Telefon: (+45) 43 46 00 00 | Email: salg@vtx.dk